• VV Egmond 4

  • VV Egmond 4

    Vraag de teammanager of wedstrijdsecretaris om een teamfoto toe te voegen in Sportlink Club
  • Staf

    NaamRolFunctie
    Koning, RobOverige stafAssistent-scheidsrechter(club)
    Min, DaanOverige stafTeammanager
  • Team indeling

    NaamRolFunctie
    Admiraal, MaxTeamspeler
    Blaauboer, RemcoTeamspeler
    Blaauboer, DennisTeamspeler
    Blaauboer, TomTeamspeler
    Blaauboer, TimTeamspeler
    Blok, RickTeamspeler
    Duinmeijer, DennisTeamspeler
    Himst, Jip van derTeamspeler
    Jaspers, PatrickTeamspeler
    Koning, RobTeamspeler
    Min, DaanTeamspeler
    Min, MarcTeamspeler
    Muileboom, JeffreyTeamspeler
    Recourt, JustinTeamspeler
    Stam, NickTeamspeler
    Stam, MatsTeamspeler
    Twisk, RoyTeamspeler
    Zentveld, NielsTeamspeler
    Zwart, JariTeamspeler

    Er zijn 4 teamleden van wie de naam vanwege privacyredenen niet getoond wordt.

  • Programma

    DatumWedstrijdAccommodatieDetails
    18 okt. 11:00Koedijk 3 - VV Egmond 4Sportpark De Weijdt
    25 okt. 10:00Kolping Boys 2 - VV Egmond 4Sportpark De Nollen
    1 nov. 11:00VV Egmond 4 - EVC 2Sportpark De Lange Plas
    8 nov. 10:00VVS 46 4 - VV Egmond 4Sportcomplex Oranjepark
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslagDetails
    11 okt.VV Egmond 4 - LSVV 32 - 1
    4 okt.s.v. Enkhuizen 4 - VV Egmond 42 - 3
  • Poulestanden VV Egmond 4 ( 5e klasse 1 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1Kolping Boys 244001921712
    2VV Egmond 44400145912
    3Always Forward 343017529
    4Purmerland 242118807
    5Valken de 432016426
    6LSVV 3420210826
    7s.v. Enkhuizen 44112141404
    8Sporting Adrichem 24112811-34
    9Valken de 321013303
    10Alkmaarsche Boys 331028533
    11EVC 241031116-53
    12Alcmaria Victrix 94103412-83
    13Vitesse 22 4201134-11
    14VVS 46 44004321-180

    Poulestanden VV Egmond 4 ( Mannen beker reserve zondag poulefase Groep 2 11 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VV Egmond 43300142129
    2HYS 3320112936
    3Alliance '22 sv. 43012611-51
    4Hoofddorp s.v. 43012212-101

    Poulestanden VV Egmond 4 ( Mannen beker reserve zondag 1e ronde Groep 2 13 )

    PositieTeamGSGWGLVLVTDoelsaldoPT
    1VV Egmond 400000000
    2Koedijk 300000000